V úterý 11. června se v domově pro seniory konalo Vítání léta. Bohužel nebylo příznivé počasí pro venkovní aktivity a tak se akce uskutečnila v atriu a i přes nepříznivé počasí se velmi vydařila. Této akce se zúčastnily i rodiny klientů. Všichni si užili příjemné odpoledne za doprovodu hudby a bohatého pohoštění.
© 2026 G - centrum Tábor, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO