Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Azylový dům pro ženy a matky

Azylový dům pro ženy a matky

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi je zapojen do projektu "Podpora sociálních služeb v Jihočeském kraji VI", reg. číslo: CZ.03.02.01/00/22_003/0000174", který je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus. 

Cílem projektu je podpora, zajištění dostupnosti a rozvoj dvou druhů sociálních služeb na území Jihočeského kraje (azylové domy a sociálně terapeutické dílny) pro osoby sociálně vyloučené nebo osoby sociálním vyloučením ohrožené, přičemž snahou je napomoci těmto osobám k plnému zapojení do ekonomického, kulturního a společenského života a vytvořit podmínky pro jejich uplatnění na trhu práce.
Doba realizace: 1. 10. 2022 – 30. 4. 2026.

 

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi poskytuje sociální služby ženám a matkám, které se dostaly do nepříznivé životní situace spojené zejména se ztrátou bydlení. Matky s dětmi vnímáme jako mimořádně zranitelnou sociální skupinu, protože mají odpovědnost nejen za sebe, ale především za své děti. Víme, že je pro ně obtížné zvládnout náročnou životní situaci pouze vlastními silami. 

Sociální služby přizpůsobujeme individuálním potřebám jednotlivých klientek, ale vždy s prioritou na ochranu zájmů nezletilých dětí.

ADRESA AZYLOVÉHO DOMU:

TÁBOR, VÍDEŇSKÁ 2761, PSČ: 390 05 (azylový dům se nachází na Sídlišti Nad Lužnicí, hovorově "Sojčák", nedaleko polikliniky)

Provozní doba

Nepřetržitá

qkod_azylak

Kudy k nám?

Automobilem

cca 70m od hl. vchodu našeho střediska se nachází parkoviště. Pozor neparkujte přímo před vchodem střediska je zde umístěn zákaz vjezdu všem vozidlům s výjimkou zásobování.

MHD Autobusem

Pro příjezd i odjezd MHD je vhodné zvolit zastávku Sídliště nad Lužnicí (střed).

Jízdní řád

Pěšky

Azylový dům se nachází cca 3,2km od autobusového a vlakového nádraží.

Mapa

kliknutím na tlačítko Zobrazit na mapě mapy budete přesměrováni na mapy.cz s vyznačenou pozici našeho střediska. GPS pozice Azylového domu je Loc: 49°23'17.078"N, 14°41'2.742"E.

Zobrazit na mapě