Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Azylový dům pro ženy a matky

Azylový dům pro ženy a matky

Azylový dům pro ženy a matky s dětmi poskytuje sociální služby ženám a matkám, které se dostaly do nepříznivé životní situace spojené zejména se ztrátou bydlení. Matky s dětmi vnímáme jako mimořádně zranitelnou sociální skupinu, protože mají odpovědnost nejen za sebe, ale především za své děti. Víme, že je pro ně obtížné zvládnout náročnou životní situaci pouze vlastními silami. 

Sociální služby přizpůsobujeme individuálním potřebám jednotlivých klientek, ale vždy s prioritou na ochranu zájmů nezletilých dětí.

S ohledem na naplněné skladovací prostory nepřijímáme dary v podobě ošacení, obutí, hraček a knížek. Stejně tak disponujeme dostatečnou zásobou vybavení pro novorozence nebo kojence a máme k dispozici dostatek kočárků.

Telefon

volání na pokoje u nás není možné, volejte:

Provozní doba

Nepřetržitá

qkod_azylak

Kudy k nám?

Automobilem

cca 70m od hl. vchodu našeho střediska se nachází parkoviště. Pozor neparkujte přímo před vchodem střediska je zde umístěn zákaz vjezdu všem vozidlům s výjimkou zásobování.

MHD Autobusem

Pro příjezd i odjezd MHD je vhodné zvolit zastávku Sídliště nad Lužnicí (střed).

Jízdní řád

Pěšky

Azylový dům se nachází cca 3,2km od autobusového a vlakového nádraží.

Mapa

kliknutím na tlačítko Zobrazit na mapě mapy budete přesměrováni na mapy.cz s vyznačenou pozici našeho střediska. GPS pozice Azylového domu je Loc: 49°23'17.078"N, 14°41'2.742"E.

Zobrazit na mapě