Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Pečovatelská služba

 

 

Pečovatelská služba

Pečovatelská služba přichází do domácností seniorů a osob se sníženou soběstačností, aby jim pomáhala s běžnými činnostmi. Poskytováním pečovatelských služeb pomáháme uživatelům v uspokojování potřeb, které si nejsou schopni zajistit sami nebo za pomoci svých rodinných příslušníků, případně komerčních služeb. Rozsah a způsob podpory vychází z individuálních potřeb, zájmů a cílů uživatelů. Podporujeme aktivní život uživatelů, aby mohli co nejdéle setrvat ve svém přirozeném prostředí a žít navyklým a důstojným způsobem života. Usilujeme o to, aby služba byla vykonávána odborně, bezpečně a byla zajištěna ochrana práv uživatelů. Služba je plně hrazena uživatelem, od platby jsou osvobozeny osoby v souladu se zákonem 108/2006 Sb. v platném znění § 75, odst. 2.

Služby jsou stejným způsobem poskytovány i v domech s pečovatelskou službou

Vedoucí střediska

Ing. Renata Kainráthová

 

Sociální pracovník

Bc. Jana Hejná, DiS.

 

Účetní střediska

Petra Konrádová

Provozní doba

Po-Ne: 7:00 - 19:00

Kancelář pečovatelské služby

6:30 - 14:45 (pondělí do 17.00 hod)

Jak postupovat v případě zájmu o službu

Telefonicky nebo osobní návštěvou domluvit termín návštěvy v domácnosti osoby, o kterou má být pečováno. Jednání se zájemcem o službu musí být vždy vedeno přímo s potencionálním klientem, v případě ustanoveného opatrovníka je vedeno jednání s ním, ale za osobní účasti opatrovance.

Telefon +420 721 088 359 

Provozní doba pro sjednání služby pondělí 7.00 - 17.00 hod, úterý – pátek 7.00 –14.45 hod (osobní návštěvu je vhodné předem domluvit, pracovnice může být na šetření v terénu)

Zasláním vyplněné žádosti o poskytnutí pečovatelské služby na adresu Pečovatelská služba, Kpt. Jaroše 3106, 390 03 Tábor, nebo na e-mailovou adresu jana.hejna@gcentrum.cz. Na základě uvedených údajů bude s osobou, o kterou má být pečováno domluvena osobní návštěva sociální pracovnice v její domácnosti.

qkod_pec_sluzba

Kudy k nám?

Automobilem

Parkoviště u nemocnice je bez poplatku.

MHD Autobusem

Linka č. 10 zastávka Nemocnice a Nemocnice hl. vchod. Pro odjezd směr centrum je zastávka Nemocnice (směr aut. nádraží).

Linky č. 11, 13, 14, 16, 17 (směr Klokoty točna) zastávka Nemocnice

Pěšky

Sídlo vedení pečovatelské služby se nachází cca 3,2 km od autobusového a vlakového nádraží.