Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Domov pro seniory > Zdravotní a ošetřovatelská péče

Zdravotní a ošetřovatelská péče

ZDRAVOTNÍ A OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE

Péči poskytujeme na vysoké odborné úrovni, která integruje nejnovější trendy v oblasti péče. Veškeré aktivity jsou zaměřeny na podporu soběstačnosti či zajištění všech životních potřeb klientů, a to s respektem k jejich schopnostem, dovednostem a přáním.  Při práci využíváme moderní přístupy, terapie a koncepty. Ošetřovatelskou a léčebně preventivní péči zajišťuje zdravotnický personál, fyzioterapeuti, nutriční terapeutka, pracovníci přímé obslužné péče. Největší část pracovního týmu tvoří pracovníci přímé obslužné péče, jsou nedílnou součástí multidisciplinárních týmů, spolupracují se všemi ostatními pracovními skupinami, v jejichž středu je spokojený klient.
Odbornou péči zajišťují všeobecné sestry. Všeobecné sestry poskytují uživatelům komplexní ošetřovatelskou péči v souladu s nejnovějšími zásadami a odbornými poznatky, v souladu s ošetřovatelskými standardy jednotlivých odborných výkonů a s individuálními plány klientů.

 

LÉKAŘSKÁ PÉČE

G-centrum Tábor má uzavřenou smlouvu s firmou Všeobecný lékař jih s.r.o. o zajištění nadstandardních lékařských služeb spočívající v poskytnutí poradenské a konzultační činnosti v oblasti geriatrické a paliativní péče. Lékařské služby jsou realizovány formou návštěvní služby a to 2x týdně v minimálním rozsahu 8 hod., konkrétní ordinace probíhají v pondělí a ve středu. Lékařské služby jsou rozšířeny o možnost telefonické konzultace ošetřovatelské péče a to denně od 8 -18 hod.

Mimo tuto smlouvu v G-centru nadále ordinuje 2x měsíčně lékař se specializací psychiatrie.