Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Různé > Ekonomická oblast > Finance - dotace

Finance - dotaceVyvěšeno: 13. 3. 2023
Sejmuto:

 

Spolufinancování neinvestičních nákladů souvisejících se zajišťováním základních činností při poskytování sociálních služeb ve středisku Domov se zvláštním režimem organizace G-centrum Tábor je v roce 2023 podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje formou neinvestiční dotace dle smlouvy SDO/OSOV/228/23. Tato dotace bude použita na pokrytí uznatelných provozních nákladů – na úhradu nákladů na energie v budově Domova se zvláštním režimem.

 

Spolufinancování neinvestičních nákladů souvisejících se zajišťováním základních činností při poskytování sociálních služeb v jednotlivých střediscích G-centra Tábor je v roce 2023 podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje formou neinvestiční dotace dle smlouvy SDO/OSOV/073/23 . Tato dotace bude použita na pokrytí uznatelných osobních nákladů definovaných ve smlouvě.

 

Spolufinancování neinvestičních nákladů souvisejících se zajišťováním základních činností při poskytování sociálních služeb ve středisku Domov pro seniory organizace G-centrum Tábor je v roce 2022 podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje formou neinvestiční dotace dle smlouvy SDO/OSOV/219/22. Tato dotace bude použita na pokrytí uznatelných provozních nákladů – na úhradu navýšených nákladů na el. energii v budově Domova seniorů.

 

Spolufinancování neinvestičních nákladů souvisejících se zajišťováním základních činností při poskytování sociálních služeb v jednotlivých střediscích G-centra Tábor je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje formou neinvestiční dotace dle smlouvy SDO/OSOV/060/22 včetně dodatků. Tato dotace bude použita na pokrytí uznatelných osobních nákladu definovaných ve smlouvě a k částečnému pokrytí provozních nákladů na energie. 


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 21. 10. 2023 9:09